Finále, o 3. místo

FINÁLE:

č. u. 5C TJ Sokol Březina – Dynamiters Blansko HK „B“
7:6 (4:1, 1:2, 2:3)
– Branky:

Březina: 2x Jan Boček, Filip Nováček, 2x Adam Kozel, Liridon Dupljaku, Dominik Cívka
Dynamiters: Jiří Vystrčil, 2x Radim Manoušek, Lukáš Zukal, Tomáš Grünwald, František Pospíšil
– Asistence:
Březina: Liridon Dupljaku, Roman Ondráček, Filip Nováček, 2x Jan Boček, Adam Kozel
Dynamiters: Marek Pilát, 3x František Pospíšil, Kryštof Hrubeš, Jaroslav Hanzlík


O 3. místo:

č. u. 6C HC Veverská Bítýška – TJ Rájec-Jestřebí 7:2 (3:1, 1:0, 3:1)
– Branky a asistence:
Veverská Bítýška: Přemysl Živný, Břetislav Skalník, 2x Milan Hakl, Pavel Vacek, Michal Hrbáček, Roman Píša (asistence: Jurij Sokolovskij, Miroslav Hajný, Roman Píša, Václav Živný, Petr Brza)
Rájec: Kamil Hruška, Jakub Jordánek (asistence: Robert Frantel, Marek Tlamka)

Konečné pořadí Okresního přeboru Blansko pro sezonu 2017/2018:

1. místo TJ Sokol Březina
2. místo Dynamiters Blansko HK „B“
3. místo HC Veverská Bítýška
4. místo TJ Rájec-Jestřebí
5. místo Spartak Adamov, z.s.
6. místo Tatran Hrušky
7. místo HLC Bulldogs Brno
8. místo TJ Sokol Černá Hora

O 5. místo, o 7. místo

Utkání o 5. místo:

č. u. 5D Spartak Adamov, z.s. – Tatran Hrušky 3:2 po samostatných nájezdech (0:0, 0:0, 2:2 – 0:0 – 1:0)
– Branky a asistence:
Adamov: Michal Gistr, Miroslav Kilián, rozhodující nájezd Pavel Zubíček (asistence: 2x Pavel Klíma)
Hrušky: 2x Robin Medek (asistence Marek Šmerda, Filip Večeřa)


Utkání o 7. místo:

č. u. 6D HLC Bulldogs Brno – TJ Sokol Černá Hora 5:3 (0:2, 2:0, 3:1)
– Branky a asistence:
Bulldogs: Michal Balabán, Josef Buček, Libor Pilný, Tomáš Dolníček, David Komínek (asistence: Jiří Evjak, Josef Buček)
Černá Hora: Petr Matoušek, Patrik Ševčík, Jiří Havlíček (asistence: 2x Jindřich Král, Jakub Kraváček)

Konečné pořadí Okresního přeboru Blansko pro sezonu 2017/2018:

1. místo TJ Sokol Březina
2. místo Dynamiters Blansko HK „B“
3. místo HC Veverská Bítýška
4. místo TJ Rájec-Jestřebí
5. místo Spartak Adamov, z.s.
6. místo Tatran Hrušky
7. místo HLC Bulldogs Brno
8. místo TJ Sokol Černá Hora

Play-off, semifinále

První semifinálová dvojice:

č. u. 1C TJ Sokol Březina – TJ Rájec-Jestřebí 7:5 (3:0, 2:1, 2:4)
– Branky:
Březina: 2x Adam Kozel, 2x Jan Boček, Jan Vondruška, Matěj Porzer, Roman Ondráček
Rájec: 4x David Bílý, Ondřej Bílý
– Asistence:
Březina: 3x Adam Kozel, Matěj Vondruška, Jan Burian, Jan Boček
Rájec: Marek Man, Zdeněk Hoffman, Ondřej Bílý, Robert Frantel

č. u. 2C TJ Rájec-Jestřebí – TJ Sokol Březina 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) – stav série 1:1,
0:1 po prodloužení
– Branky a asistence:
Rájec: Jaromír Kuběna, Marek Tlamka, Jan Kuběna, Ondřej Bílý (asistence: Aleš Plhoň, 2x Kamil Hruška, Martin Lůdl)
Březina: Jan Boček, Adam Kozel, Matěj Porzer, rozhodující branka v prodloužení Adam Kozel (asistence: Bohumil Kolařík, Roman Ondráček, Oldřich Horák, Jan Burian)

STAV SÉRIE:

TJ Sokol Březina – TJ Rájec-Jestřebí – výsledky 7:5, 3:4 – 1:0 po prodloužení;

postupuje TJ Sokol Březina


Druhá semifinálová dvojice:

č. u. 3C HC Veverská Bítýška – Dynamiters Blansko HK „B“ 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)
– Branky a asistence:

Veverská Bítýška: Václav Živný, Martin Jaroš
(asistence: Přemysl Živný, Roman Píša)
Dynamiters: Marek Antal, David Blaheta (asistence: Tomáš Grünwald)

č. u. 4C Dynamiters Blansko HK „B“ – HC Veverská Bítýška
6:5 po samostatných nájezdech (3:1, 0:4, 2:0 – 0:0 – 1:0)
– Branky:

Dynamiters: Radim Manoušek, 2x Marek Antal, 2x Jiří Vystrčil + rozhodující nájezd Jiří Vystrčil
Veverská Bítýška: Petr Brza, 2x Patrik Hohl, 2x Roman Píša
– Asistence: 
Dynamiters: František Pospíšil, Tomáš Grünwald, Lukáš Zukal
Veverská Bítýška: 3x Přemysl Živný, Martin Jaroš, Ladislav Šoukal

STAV SÉRIE:

HC Veverská Bítýška – Dynamiters Blansko HK „B“ – výsledky 2:2, 5:6 sn;

postupuje Dynamiters Blansko


Finále:

TJ Sokol Březina – Dynamiters Blansko HK „B“

O 3. místo:

HC Veverská Bítýška – TJ Rájec-Jestřebí

Dvojice o umístění

První dvojice o umístění:

č. u. 1D Spartak Adamov, z.s. – TJ Sokol Černá Hora 6:6 (3:3, 2:1, 1:2)
– Branky:

Adamov: Milan Juřena, Marek Vorel, Pavel Klíma, Petr Šmahel, Jan Hanáček, Jiří Toufar
Černá Hora: 3x Jiří Havlíček, 3x Patrik Ševčík
– Asistence:
Adamov: 3x Marek Vorel, 2x Jan Hanáček, Miroslav Kilián
Černá Hora: Petr Stejskal, Dušan Mlýnek, 2x Jakub Kraváček, Pavel Stejskal, Libor Horák

č. u. 2D TJ Sokol Černá Hora – Spartak Adamov, z.s., 6:9 (2:1, 1:5, 3:3)
– Branky:

Černá Hora: 2x Dušan Mlýnek, 2x Jindřich Král, Petr Stejskal, Zbyněk Hubený
Adamov: 4x Jan Hanáček, 4x Marek Vorel, Pavel Klíma
– Asistence: 
Černá Hora: Michal Králík, Petr Stejskal, Jiří Havlíček, Jindřich Král, 2x Patrik Ševčík
Adamov: 3x Marek Vorel, 2x Pavel Klíma, 3x Jan Hanáček, Milan Dvořák

STAV SÉRIE:

Spartak Adamov, z.s. – TJ Sokol Černá Hora výsledky 6:6, 9:6;

postupuje Spartak Adamov, z.s.


Druhá dvojice o umístění:

č. u. 3D Tatran Hrušky – HLC Bulldogs Brno 3:3 (1:0, 2:2, 0:1)
– Branky a asistence:
Hrušky: Václav Laichman, 2x Petr Borovský (asistence: 2x Marek Šmerda)
Bulldogs: 2x Tomáš Dolníček, Radomír Houdek (asistence: Aleš Komínek, Zbyněk Šebor)

č. u. 4D HLC Bulldogs Brno – Tatran Hrušky 0:7 (0:3, 0:1, 0:3)
– Branky a asistence:

Hrušky: Marek Šmerda, 3x Václav Laichman, 2x Robin Medek, Stanislav Drápal (asistence: 2x Marek Šmerda, Robin Medek, Stanislav Drápal)

STAV SÉRIE:

Tatran Hrušky – HLC Bulldogs Brno – výsledky 3:3, 7:0;

postupuje Tatran Hrušky


Utkání o 5. místo:

Spartak Adamov, z.s. – Tatran Hrušky
(podrobnosti viz příspěvek „O 5. místo, o 7. místo)

Utkání o 7. místo:

HLC Bulldogs Brno – TJ Sokol Černá Hora
(podrobnosti viz příspěvek „O 5. místo, o 7. místo)

14. kolo

č. u. 25B Dynamiters Blansko HK – HC Veverská Bítýška 4:7 (2:3, 1:2, 1:2)
– Branky: 

Dynamiters: David Blaheta, 2x Marek Antal, Jan Horák
Veverská Bítýška: Milan Hakl, 2x Petr Brza, 2x Roman Píša, Ladislav Šoukal, Michal Žofka
– Asistence: 
Dynamiters: František Pospíšil, 2x Lukáš Zukal, Tomáš Laník
Veverská Bítýška: Břetislav Skalník, Miroslav Hajný, Milan Hakl, Roman Píša, Jurij Sokolovskij, 2x Ladislav Šoukal


č. u. 26B Spartak Adamov, z.s. – HLC Bulldogs Brno 4:5 po s.n. (1:1, 1:3, 2:0 – 0:1)
– Branky a asistence: 

Adamov: Radoslav Mihok, 2x Pavel Klíma, Jan Hanáček (asistence: Miroslav Kilián, Ivo Anschlag, Jiří Toufar)
Bulldogs: Aleš Komínek, Jan Čermák, Rostislav Marčík, Tomáš Dolníček, rozhodující nájezd Michal Balabán (asistence: David Krajči, Ondřej Bílovský, Libor Pilný)


č. u. 27B Tatran Hrušky – TJ Sokol Černá Hora 4:5 (0:0, 2:5, 2:0)
– Branky a asistence:
Hrušky: 3x Libor Maša, Robin Medek (asistence 3x Jaroslav Gzela)
Černá Hora: 2x Pavel Stejskal, Jindřich Král, Zbyněk Hubený, Petr Bažant (asistence: 2x Petr Bažant, Dušan Mlýnek, Patrik Ševčík)


č. u. 28B TJ Rájec-Jestřebí – TJ Sokol Březina 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)
– Branky a asistence:

Rájec: Martin Lůdl (asistence David Bílý)
Březina: Lukáš Jirůšek, Adam Kozel, Liridon Dupljaku, Roman Ondráček, Jan Boček (asistence: Oldřich Horák, Liridon Dupljaku, 2x Adam Kozel, Lukáš Jirůšek)

13. kolo

č. u. 21B Spartak Adamov, z.s. – Dynamiters Blansko HK 7:8 (2:3, 4:3, 1:2)
– Branky:

Adamov: 2x Tomáš Milfait, 2x Pavel Klíma, 2x Michal Thoř, Marek Vorel
Dynamiters: 3x David Blaheta, Milan Berka, Kryštof Hrubeš, 2x Marek Pilát, František Pospíšil
– Asistence:
Adamov: 4x Marek Vorel, Radoslav Mihok, Pavel Zubíček
Dynamiters: Jaroslav Hanzlík, Marek Pilát, 2x František Pospíšil, Tomáš Grünwald, Rostislav Kopeček


č. u. 22B TJ Sokol Černá Hora – HC Veverská Bítýška 6:12 (3:3, 1:5, 2:4)
– Branky:

Černá Hora: Pavel Stejskal, 2x Petr Bažant, Patrik Ševčík, 2x Petr Stejskal
Veverská Bítýška: 4x Roman Píša, 4x Martin Jaroš, Ladislav Šoukal, 2x Milan Hakl, Václav Živný
– Asistence:
Černá Hora: Pavel Frýdek, 2x Jakub Kraváček, 2x Dušan Mlýnek, Patrik Ševčík
Veverská Bítýška: 2x Igor Slanina, 2x Petr Hakl, 2x Milan Hakl, Richard Němec, Jurij Sokolovskij, Peter Hauzner, Václav Živný, Roman Píša


č. u. 23B HLC Bulldogs Brno – TJ Rájec-Jestřebí 3:5 (0:3, 0:0, 3:2)
– Branky:
Bulldogs: Jiří Irein, Dominik Huml, Michal Balabán
Rájec: 3x Ondřej Bílý, Zdeněk Hoffman, Jan Kuběna
– Asistence:
Bulldogs: 2x Libor Pilný, Aleš Komínek
Rájec: Jaromír Kuběna, David Bílý, Jakub Jordánek, Aleš Plhoň, Adam Zachoval


č. u. 24B TJ Sokol Březina – Tatran Hrušky 5:4 (0:2, 3:1, 2:1)
– Branky:

Březina: Jan Burian, Liridon Dupljaku, Radek Drahovzal, Jan Konečný, Filip Nováček
Hrušky: 2x Robin Medek, 2x Jakub Laichman
– Asistence:
Březina: Radek Drahovzal, Liridon Dupljaku, Adam Kozel, Lukáš Jirůšek, Matěj Porzer
Hrušky: Marek Šmerda, Libor Maša, Jaroslav Gzela

12. kolo

č. u. 17B Dynamiters Blansko HK – TJ Sokol Černá Hora 9:3 (2:1, 2:1, 5:1)
– Branky:

Dynamiters: Tomáš Grünwald, 2x Tarig Hussein, Marek Pilát, Lukáš Zukal, Marek Antal, Martin Polanský, David Blaheta, Jaroslav Hanzlík
Černá Hora: 2x Libor Horák, Pavel Stejskal (asistence: Patrik Ševčík, Zbyněk Hubený, Jindřich Král)
– Asistence:
Dynamiters: Lukáš Zukal, 2x Marek Pilát, Marek Antal, Tomáš Grünwald, Radim Manoušek, Kryštof Hrubeš, David Blaheta


č. u. 18B TJ Rájec-Jestřebí – Spartak Adamov, z. s., 3:5 (0:0, 2:3, 1:2)
– Branky a asistence:

Rájec: 2x Marek Tlamka, Kamil Hruška (asistence: Robert Frantel, Zdeněk Hoffman, Martin Lůdl)
Adamov: Tomáš Milfait, Pavel Zubíček, Marek Vorel, Pavel Klíma, Jan Hanáček (asistence: Marek Vorel, Tomáš Milfait, Pavel Klíma, Pavel Zubíček, Michal Gistr)


č. u. 19B HC Veverská Bítýška – TJ Sokol Březina 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
– Branky:

Veverská Bítýška: Igor Slanina (bez asistence)
Březina: 3x Jan Boček, Adam Kozel, Jan Malíř
– Asistence:
Březina: 2x Adam Kozel, Jan Boček, Roman Foral


č. u. 20B Tatran Hrušky – HLC Bulldogs Brno kontumace 5:0
Odůvodnění:
– utkání č. 20B neodehraje z důvodu malé účasti hráčů HLC Bulldogs Brno. Oddíl HLC Bulldogs Brno navrhl kontumaci utkání ve prospěch Tatran Hrušky.
– předseda STK OVV ČSLH rozhodl o kontumaci ve prospěch Tatranu Hrušky 5:0. Rozhodnutí je vydáno v souladu se soutěžním řádem ČSLH a regulemi soutěží OVV Blansko.Případ se dále předal k dořešení DK OVV.

11. kolo

č. u. 13B TJ Rájec-Jestřebí – Dynamiters Blansko HK 4:6 (2:1, 1:1, 1:4)
– Branky: 
Rájec: Jaromír Kuběna, Jan Kuběna, Jakub Jordánek, Oldřich Klimeš
Dynamiters: 2x Tarig Hussein, 2x Lukáš Zukal, 2x Marek Pilát
– Asistence:
Rájec: Aleš Plhoň, 2x Martin Lůdl, Zdeněk Hoffman
Dynamiters: Tomáš Grünwald, 3x Marek Antal, Tomáš Laník


č. u. 14B TJ Sokol Březina – TJ Sokol Černá Hora 12:2 (5:1, 4:0, 3:1)
– Branky a asistence:

Březina: Roman Ondráček, 5x Jan Boček, 2x Adam Kozel, 2x Radek Drahovzal, Jan Vondruška, Jan Malíř (asistence: 2x Jan Boček, Adam Kozel, Roman Foral, Jan Burian, 2x Roman Ondráček, Jan Malíř, Bohumil Kolařík, Oldřich Horák)
Černá Hora: Jiří Havlíček, Petr Stejskal (asistence: Zbyněk Hubený, Patrik Ševčík)


č. u. 15B Spartak Adamov, z.s. – Tatran Hrušky 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)
– Branky a asistence:

Hrušky: 2x Václav Laichman, Vojtěch Štefan, 2x Michael Uher, Jaroslav Gzela (asistence: Jaroslav Gzela, Pavel Maršálek, Jan Drápal, Michal Maršálek, 2x Marek Šmerda)


č. u. 16B HLC Bulldogs Brno – HC Veverská Bítýška 4:12 (0:4, 3:3, 1:5)
– Branky a asistence:
Bulldogs: Michal Balabán, 2x Aleš Komínek, Jiří Evjak (asistence: Rostislav Marčík, Josef Buček, 2x Jan Čermák)
Veverská Bítýška: 5x Martin Jaroš, 3x Břetislav Skalník, 2x Michal Hrbáček, Václav Živný, Roman Píša (asistence: 3x Michal Hrbáček, 2x Roman Píša, 2x Václav Živný, Miroslav Hajný, Igor Slanina, Břetislav Skalník)

10. kolo

č. u. 9B Dynamiters Blansko HK – TJ Sokol Březina 7:4 (2:1, 2:2, 3:1)
– Branky:

Dynamiters: Tarig Hussein, Jiří Vystrčil, Marek Antal, Kryštof Hrubeš, David Blaheta, Lukáš Zukal, Jaroslav Hanzlík
Březina: 3x Jan Vondruška, Roman Foral
– Asistence: 
Dynamiters: Kryštof Hrubeš, Marek Antal, Milan Berka, David Blaheta, Jaroslav Hanzlík, Jiří Vystrčil, Radim Manoušek
Březina: Jan Konečný, Adam Kozel, 2x Jan Boček


č. u. 10B Tatran Hrušky – TJ Rájec-Jestřebí 3:8 (0:3, 1:4, 2:1)
– Branky a asistence:

Hrušky: 2x Libor Maša, Stanislav Drápal
(asistence 2x Václav Laichman, Pavel Maršálek)
Rájec: 3x Zdeněk Hoffman, 3x Petr Šváb, Aleš Plhoň, Ondřej Bílý (asistence: Petr Šváb, 2x Ondřej Bílý, Oldřich Klimeš, Aleš Plhoň, Jakub Jordánek, Adam Zachoval)


č. u. 11B TJ Sokol Černá Hora – HLC Bulldogs Brno 6:10 (3:2, 1:4, 2:4)
– Branky:
Černá Hora: 2x Petr Stejskal, 2x Petr Matoušek, 2x Libor Horák
Bulldogs: 2x Ondřej Bílovský, Tomáš Dolníček, 2x Aleš Komínek, Jiří Irein,
2x Zbyněk Šebor, 2x Rostislav Marčík
– Asistence: 
Černá Hora: Patrik Ševčík, 2x Petr Bažant, Jiří Havlíček, Petr Matoušek, Richard Svrbík
Bulldogs: 2x Zbyněk Šebor, Tomáš Dolníček, 3x Jan Čermák, 2x Rostislav Marčík, Michal Balabán


č. u. 12B HC Veverská Bítýška – Spartak Adamov, z.s. 2:6 (1:2, 1:2, 0:2)
– Branky a asistence:

Veverská Bítýška: Michal Žofka, Patrik Hohl (asistence Martin Jaroš)
Adamov: 2x Marek Vorel, 2x Pavel Klíma, Miroslav Kilián, Jan Hanáček
(asistence: 3x Pavel Zubíček, Jiří Toufar, Jan Hanáček)

9. kolo

č. u. 5B Tatran Hrušky – Dynamiters Blansko HK 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
– Branky a asistence:
Hrušky: Jan Malý, Michal Maršálek (asistence: Libor Maša, Pavel Maršálek)
Dynamiters: Adam Hussein, Lukáš Zukal, Radim Manoušek, Marek Antal (asistence: Marek Antal, Kryštof Hrubeš, David Blaheta, Lukáš Zukal)


č. u. 6B HLC Bulldogs Brno – TJ Sokol Březina 4:6 (1:3, 2:0, 1:3)
– Branky:

Bulldogs: Aleš Komínek, Tomáš Dolníček, Jiří Evjak, Zbyněk Šebor
Březina: 2x Adam Kozel, Liridon Dupljaku, Jan Burian, Dominik Cívka, Miroslav Boček
– Asistence:
Bulldogs: Jan Čermák, David Komínek, Zbyněk Šebor, Michal Balabán
Březina: Liridon Dupljaku, Lukáš Jirůšek, Bohumil Kolařík, Jan Boček, Dominik Cívka, Jan Malíř


č. u. 7B TJ Rájec-Jestřebí – HC Veverská Bítýška 4:9 (1:3, 0:1, 3:5)
– Branky:

Rájec: 2x Kamil Hruška, Jan Kuběna, Ondřej Bílý
Veverská Bítýška: 4x Rudolf Krupička, 2x Václav Živný, Petr Brza, Martin Jaroš, Pavel Vacek
– Asistence:
Rájec: Martin Lůdl, Zdeněk Hoffman, Pavel Novák
Veverská Bítýška: Rudolf Krupička, 2x Přemysl Živný, Václav Živný, 3x Roman Píša, Břetislav Skalník, Peter Hauzner


č. u. 8B Spartak Adamov, z.s. – TJ Sokol Černá Hora 11:3 (2:1, 4:1, 5:1)
– Branky:

Adamov: Michal Thoř, 3x Marek Vorel, Jan Hanáček, 3x Pavel Klíma, Radoslav Mihok, Ivo Anschlag, Petr Šmahel
Černá Hora: Patrik Ševčík, 2x Petr Stejskal (asistence: Dušan Mlýnek, Richard Svrbík)
– Asistence:
Adamov: 3x Michal Gistr, 4x Pavel Klíma, 3x Marek Vorel, Miroslav Kilián