Turnaj veteránů

Turnaj veteránů 2016 se dne 19. 3. 2016 uskutečnil za účastí tří týmů: HC Blansko Andrlecht,
TJ Sokol Černá Hora a TJ Spartak Trifon Adamov

Hráno 3×15 minut.

Rozhodčí: Petr Zukal, František Kitner

ROZLOSOVÁNÍ: 

zápas č. 1 HC Blansko Andrlecht – TJ Sokol Černá Hora 8:2 (2:0, 4:2, 2:0)

zápas č. 2 TJ Sokol Černá Hora – TJ Spartak Trifon Adamov 2:8 (1:3, 0:4, 1:1)

zápas č. 3 TJ Spartak Trifon Adamov – HC Blansko Andrlecht 10:4 (4:2, 3:1, 3:1)

Pořadí Tým Výhry Prohry Skóre Body
1. TJ Spartak Trifon Adamov 2 0 18:6 6
2. HC Blansko Andrlecht 1 1 12:12 3
3. TJ Sokol Černá Hora 0 2 4:16 0

IMG_20160319_153008

IMG_20160319_153136

HC Blansko Andrlecht – TJ Sokol Černá Hora 8:2 (2:0, 4:2, 2:0)
Branky:
– Blansko: 7. Pavel Tesař (Aleš Pokorný), 11. Pavel Tesař, 17. Pavel Ševčík (Ivo Petlach), 18. Jaroslav Krejčíř (Aleš Pokorný), 26. Pavel Tesař (Ivo Petlach),
27. Jaroslav Krejčíř (Pavel Tesař), 33. Jaroslav Krejčíř (Petr Mikulášek),
38. Milan Dobiášek (Ivo Šenkýř)

– Černá Hora: 21. Zdeněk Hrabálek (Vlastimil Kupka), 26. Vlastimil Kupka (Pavel Frýdek)
Tresty 2:1

TJ Sokol Černá Hora – TJ Spartak Trifon Adamov 2:8 (1:3, 0:4, 1:1)
Branky:
– Černá Hora: 3. Zdeněk Bartoš (Marek Havlíček), 44. Zdeněk Hrabálek (Marek Havlíček)
– Adamov: 2. Marek Vorel (Pavel Hofírek), 4. Pavel Hofírek,
12. Pavel Hofírek (Marek Vorel), 19. Radoslav Mihok (Milan Dvořák),
24. Marek Vorel (Pavel Hofírek), 27. Pavel Hofírek (Martin Kunc),
29. Marek Vorel (Martin Kunc), 39. Marek Vorel
Tresty: 3:4

TJ Spartak Trifon Adamov – HC Blansko Andrlecht 10:4 (4:2, 3:1, 3:1)
Branky:
– Adamov: 3. Marek Vorel, 6. Marek Vorel, 7. Marek Vorel (Pavel Hofírek),
9. Marek Vorel (Radoslav Mihok), 17. Zdeněk Bureš (Milan Dvořák), 23. Marek Vorel,
29. Milan Juřena (Petr Dosedla), 32. Petr Dosedla (Zdeněk Bureš),
39. Marek Vorel (Radoslav Mihok), 41. Petr Dosedla (Zdeněk Bureš)
– Blansko: 3. Petr Mikulášek (Pavel Kučera), 7. Ivo Petlach (Milan Dobiášek),
18. Pavel Tesař (Ivo Šenkýř), 36. Ivo Šenkýř (Radek Kopřiva)
Tresty 3:3

Soupisky týmů:
TJ Spartak Trifon Adamov:
– Ivo Dobeš, Zdeněk Bureš, Petr Dosedla, Jiří Doležal, Milan Dvořák, Michal Gistr, Pavel Hofírek, Alois Kožený, Martin Kunc, Milan Juřena, Přemysl Vespalec, Radoslav Mihok, Marek Vorel
HC Blansko Andrlecht:
– Josef Vrba, Ivo Zindulka, Ivo Šenkýř, Pavel Ševčík, Petr Mikulášek, Milan Dobiášek, Aleš Pokorný, Ivo Petlach, Pavel Tesař, Jaroslav Krejčíř, Milan Zukal, Pavel Kučera, Petr Chocholouš, Radek Kopřiva
TJ Sokol Černá Hora:
– Petr Bednář, Miroslav Kozák, Dušan Mlýnek, Antonín Horáček, Igor Nečas, Vlastimil Kupka, Pavel Frýdek, Zdeněk Bartoš, Marek Havlíček, Aleš Srnec, Zdeněk Hrabálek

Ředitel turnaje: Karel Hájek
Hráči:
Pro hráče roč. 1976 a starší.
V každém týmu lze povolit výjimku – 1 registrovaný hráč ročníku 1978 a starší + 2 neregistrovaní hráči ročníku 1978 a starší nebo 3 neregistrovaní hráči ročníku 1978  a starší.

Rozhodnutí o udělení výjimky je plně v kompetenci organizátora, a to na základě žádosti přihlášeného týmu. Termín podání žádosti byl stanoven nejpozději do 16. 3. 2016. Na žádosti po tomto termínu nebude brán zřetel.

Hrací doba byla stanovena na 3 x 15 min. čistého času, mezi třetinami přestávka v délce tří minut. Po první třetině úprava ledové plochy. Tresty se krátí úměrně hrací době a budou v délce:

  • menší trest (2“) = 1min30s       –    do konce utkání (OK) = platí
  • větší trest (5“)    = 4min            –    trest ve hře (TH) = do konce turnaje
  • osobní trest (10“) = 8min

Pořadí ve skupině se určilo podle:

  1. dosažených bodů
  2. při rovnosti bodů vzájemný zápas
  3. rozdíl branek
  4. vyšší počet vstřelených branek

18. kolo

HC Lysice – TJ Sokol Černá Hora 5:3 (2:1, 0:2, 3:0)
Branky:
– Lysice: 18. Rostislav Nádeníček (Libor Horák), 19. Marek Reichel (Tomáš Hájek),
43. Rostislav Nádeníček (Tomáš Hájek), 44. Jakub Kraváček (Marek Reichel),
55. Rostislav Nádeníček (Tomáš Hájek)
– Černá Hora: 9. Zdeněk Hrabálek (Miroslav Kozák), 35. Michal Králík (Pavel Frýdek),
39. Zdeněk Hrabálek (Dušan Mlýnek)

Dynamiters Blansko HK – TJ Spartak Adamov 4:3 sn (0:0, 2:2, 1:1 – 1:0)
Branky:
– Dynamiters: 31. Jan Hrazdira (Jan Horák), 32. Ondřej Kubíček (Rostislav Kopeček), 60. Jiří Vystrčil (Michal Keprt), rozhodující nájezd Milan Berka
– Adamov: 21. Tomáš Milfait (Miroslav Kilián), 25. Michal Dostál (Jiří Toufar), 47. Tomáš Milfait (Pavel Klíma)

TJ Sokol Březina – HC Blansko 4:8 (1:1, 1:2, 2:5)
Branky:
– Březina: 3. Michal Chudý (Roman Foral), 33. Jan Konečný,
53. Roman Foral (Michal Chudý), 58. Jan Vondruška (Aleš Skládaný)

– Blansko: 10. Pavel Tesař (Zdeněk Hoffman), 23. Libor Klíma (Ivo Petlach),
24. Pavel Tesař (Zdeněk Hoffman), 46. Zdeněk Hoffman (Radek Snopek),
49. Jaroslav Pazdera (Milan Dobiášek), 49. Pavel Kučera (Ivo Petlach),
51. Zdeněk Hoffman (Jaroslav Pazdera), 54. Pavel Tesař (Jaroslav Pazdera)

Tatran Hrušky – HLC Bulldogs Brno 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
Branky:
– Hrušky: 59. Aleš Palát
– Bulldogs: 31. Zbyněk Šebor (David Komínek), 33.Zbyněk Šebor (Rostislav Marčík),
37. Rostislav Marčík (Radomír Houdek), 51. Michal Balabán,
55. Michal Balabán (Ondřej Bilovský)

TJ Šerkovice – TJ Rájec-Jestřebí 2:12
Branky:
– Šerkovice: 54. Jiří Fligl (Martin Fligl), 57. Jakub Čermák
– Rájec: 9. Jan Kuběna (Jiří Musil), 13. Kamil Hruška (Jaromír Kuběna), 
21. Jan Kuběna, 23. Jaromír Kuběna (Jan Kuběna), 
28. Jaromír Kuběna (Kamil Hruška), 38. Marek Man (Oldřich Klimeš), 
38. Jan Kuběna (Jaromír Kuběna), 40. Bronislav Odehnal (Petr Šváb), 
45. Petr Šváb (Aleš Plhoň), 52. Jaromír Kuběna (Aleš Plhoň), 
54. Marek Man (Kamil Hruška), 56. Odehnal Br. (Kamil Hruška)

17. kolo

Dynamiters Blansko HK – TJ Sokol Černá Hora 15:4 (7:0, 3:2, 5:2)
Branky:
– Dynamiters: 2. Marek Pilát (Tarig Hussein), 4. Martin Svoboda (Tomáš Kakáč),
11. Jan Hrazdira (Tomáš Láník), 11. Michal Keprt (David Martínek),
12. Marek Pilát (Tarig Hussein), 15. Tarig Hussein (Rostislav Kopecký),
15. Jan Hrazdira, 33. Michal Keprt (Martin Svoboda), 37. Michal Keprt (Jan Horák),
39. Milan Berka (Jan Hrazdira), 44. Jan Horák (David Martínek),
47. Tarig Hussein (Tomáš Láník), 52. David Martínek (Jiří Vystrčil),
56. Tomáš Láník (Milan Berka), 57. Marek Pilát (Tarig Hussein)
– Černá Hora: 25. Miroslav Kozák (Dušan Mlýnek), 31. Dušan Mlýnek (Libor Jakubec), 57. Libor Jakubec (Miroslav Kozák), 58. Aleš Srnec (Libor Jakubec)

HC Blansko – HC Lysice 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
Branky:
– Blansko: 9. Radek Snopek, 15. Milan Dobiášek (Petr Mikulášek),
19. Ivo Šenkýř (Marek Pokladník), 32. Marek Pokladník (Radek Snopek),
38. Zdeněk Hoffman (Radek Snopek, 41. Zdeněk Hoffman (Radek Snopek)
– Lysice: 3. Rostislav Nádeníček (Jakub Kraváček), 24. Tomáš Hájek (Jaroslav Dostál), 56. Rostislav Pavelka (Jaroslav Dostál), 58. Jakub Kraváček (Tomáš Hájek)

TJ Spartak Adamov – Tatran Hrušky 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky:
– Adamov: 11. Tomáš Milfait (Pavel Klíma), 27. Tomáš Milfait (Miroslav Kilián),
56. Zdeněk Bureš (Bohdan Rychtecký)
– Hrušky: 23. Michal Hlásenský (Petr Šmíd)

TJ Rájec-Jestřebí – TJ Sokol Březina 8:3 (1:1, 5:2, 2:0)
Branky:
– Rájec: 4. Jaromír Kuběna (Jiří Hertl), 24. Jakub Jordánek (Aleš Plhoň),
32. Jiří Musil (Martin Lůdl), 33. Jan Kuběna (Jaromír Kuběna),
35. Jaromír Kuběna (Jan Kuběna), 39. Jan Kuběna (Jaromír Kuběna),
41. Jan Kuběna (Jaromír Kuběna), 54. Jaromír Kuběna (Jan Kuběna)
– Březina: 15. Roman Foral (Radek Drahovzal), 21. Roman Foral (Marek Kousalík),
35. Marek Kousalík (trestné střílení)

HLC Bulldogs Brno – TJ Šerkovice kontumace 5:0
důvod: nedostatečný počet hráčů TJ Šerkovice schopných k tomuto zápasu nastoupit, viz zprávy STK

16. kolo

TJ Sokol Černá Hora – HC Blansko 2:9 (1:5, 1:3, 0:1)
Branky:
– Černá Hora: 16. Zdeněk Hrabálek (Michal Králík), 32. Zdeněk Bartoš (Libor Jakubec)
– Blansko: 10. Richard Svrbík (Jaroslav Pazdera), 10. Libor Klíma (Ivo Petlach),
11. Pavel Ševčík (Petr Mikulášek), 17. Zdeněk Hoffman (Pavel Tesař),
19. Zdeněk Hoffman (Pavel Tesař), 23. Ivo Petlach (Libor Klíma),
23. Richard Svrbík (Libor Klíma), 39. Radek Snopek (Jaroslav Pazdera),
43. Pavel Tesař (Radek Snopek)

Tatran Hrušky – Dynamiters Blansko HK 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Branky:
– Hrušky: 1. Aleš Palát, 2. Vojtěch Štefan, 47. Petr Hausner (Marek Šmerda)
– Dynamiters: 28. Marek Pilát (Jaroslav Hanzlík), 29. Jan Horák (Lukáš Martínek)

HC Lysice – TJ Rájec-Jestřebí 4:12 (1:6, 3:2, 0:4)
Branky:
– Lysice: 16. Marek Reichel (Adam Zachoval), 29. Zdeněk Trávníček (Libor Horák),
35. Jakub Kraváček, 36. Dominik Tejkal (Rostislav Pavelka)
– Rájec: 3. Pavel Novák (Broněk Odehnal), 4. Jakub Jordánek (Martin Lůdl),
7. Broněk Odehnal (Marek Man), 7. Jaromír Kuběna (Martin Lůdl),
10. Jan Kuběna (Marek Lemon), 19. Martin Lůdl (Oldřich Klimeš),
21. Jaromír Kuběna (Broněk Odehnal), 34. Marek Lemon (Oldřich Klimeš),
46. Martin Lůdl (Broněk Odehnal), 58. Jaromír Kuběna (Broněk Odehnal),
58. Oldřich Klimeš (Pavel Novák), 59. Jaromír Kuběna

TJ Šerkovice – TJ Spartak Adamov 5:7 (2:1, 1:3, 2:3)
Branky:
– Šerkovice: 14. Zdeněk Prudký (Jan Pospíšil), 15. Zdeněk Prudký (Jan Pospíšil),
27. Vít Císař (Vít Pokorný), 49. Vít Císař (Jan Pospíšil), 52. Erik Flígl (Vít Pokorný)
– Adamov: 5. Miroslav Kilián (Tomáš Milfait), 22. Miroslav Kilián (Pavel Klíma),
34. Pavel Klíma (Milan Dvořák), 35. Pavel Klíma (Tomáš Milfait),
43. Pavel Klíma (Tomáš Milfait), 47. Martin Kunc (Miroslav Kilián),
59. Tomáš Milfait (Ivo Dobeš)

TJ Sokol Březina – HLC Bulldogs Brno 5:7 (2:2, 1:2, 2:3)
Branky:
– Březina: 4. Jan Konečný (Zdeněk Zechmeister),
17. Zdeněk Zechmeister (Roman Foral), 23. Jan Vondruška (Marek Kousalík),
43. Jan Vondruška (Roman Foral), 59. Roman Foral (Marek Kousalík)
– Bulldogs: 2. Zbyněk Šebor (Josef Buček), 15. Michal Balabán (Ondřej Bílovský),
37. Zbyněk Šebor (Martin Kuta), 38. Zdeněk Nešpůrek (Zbyněk Šebor),
41. Aleš Komínek (Zdeněk Nešpůrek), 50. Roman Jirásek (Josef Buček),
57. Zbyněk Šebor (Roman Jirásek)

15. kolo

Tatran Hrušky – TJ Sokol Černá Hora 11:4 (2:2, 8:0, 1:2)
Branky:
– Hrušky: 2. Pavel Maršálek (Václav Laichman), 17. Michael Uher (Michal Maršálek),
21. Michael Uher (Pavel Maršálek), 24. Aleš Palát (Jakub Laichman),
25. Petr Borovský (Michal Maršálek), 27. Pavel Maršálek (Michael Uher),
29. Michael Uher (Václav Laichman),
38. Michal Maršálek (Marek Šmerda), 39. Petr Borovský (Vojtěch Štefan),
39. Michal Hlásenký (Jan Malý), 42. Marek Šmerda (Pavel Maršálek)
– Černá Hora: 10. Dušan Mlýnek (Pavel Frýdek), 14. Libor Jakubec (Pavel Frýdek),
43. Michal Králík (Miroslav Kozák), 48. Dušan Mlýnek (Michal Králík)

TJ Rájec-Jestřebí – HC Blansko 0:8 (0:5, 0:0, 0:3)
Branky:
1. Jaroslav Pazdera (Zdeněk Hoffman), 3. Patrik Ševčík (Libor Klíma),
6. Pavel Tesař (Zdeněk Hoffman), 13. Radek Snopek (Zdeněk Hoffman),
17. Zdeněk Hoffman (Ivo Šenkýř), 42. Zdeněk Hoffman (Pavel Tesař),
45. Libor Klíma (Milan Dobiášek), 51. Pavel Kučera (Milan Dobiášek)

Dynamiters Blansko HK – TJ Šerkovice 10:7 (4:2, 1:2, 5:3)
Branky:
– Dynamiters: 4. Marek Pilát (Marek Antal), 7. Marek Antal (Marek Pilát),
14. Jan Hrazdira (Tarig Hussein), 19. Lukáš Martínek (Tomáš Jílek),
27. Marek Pilát (Tomáš Jílek), 41. Marek Pilát (Tomáš Jílek), 42. Ondřej Kubíček,
44. Marek Pilát (Marek Antal), 52. Jaroslav Hanzlík (Tomáš Kakáč),
55. Milan Berka (Jaroslav Hanzlík)
– Šerkovice: 12. Martin Flígl (Jaroslav Kratina), 18. Jaromír Topalov (Jiří Flígl),
27. Martin Flígl (Vít Pokorný), 34. Jan Pospíšil (Petr Krejčí), 52. Martin Flígl (Erik Flígl),
53. Jan Pospíšil (Vít Císař), 59. Martin Flígl (Jaromír Topalov)

HLC Bulldogs Brno – HC Lysice 11:1 (4:0, 4:1, 3:0)
Branky:
– Bulldogs: 4. Josef Buček (Roman Jirásek), 6. Michal Balabán (Radomír Houdek),
7. Ondřej Bílovský, 13. Milan Pavelka (Aleš Komínek), 26. Roman Jirásek,
34. Aleš Komínek, 36. Radomír Houdek (Michal Balabán),
39. Michal Balabán (Roman Jirásek), 52. Radomír Houdek,
58. Radomír Houdek (Roman Jirásek), 59. Aleš Komínek (Radomír Houdek)
– Lysice: 39. Rostislav Nádeníček (Libor Horák)

TJ Spartak Adamov – TJ Sokol Březina 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Branky:
– Adamov: 12. Jiří Tofar (Michal Gistr), 40. Miroslav Kilián (Tomáš Milfait),
48. Miroslav Kilián (Pavel Klíma)
– Březina: 31. Aleš Skládaný (Jan Burian), 53. Jan Konečný (Jan Burian)

14. kolo

TJ Šerkovice – Tatran Hrušky 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) 
Branky:
– Šerkovice: 9. Martin Flígl (Jaromír Topalov), 51. Vít Císař (Radek Zeman)
– Hrušky: 26. Petr Hausner (Václav Laichman), 53. Petr Šmíd (Marek Šmerda),
56. Marek Šmerda (Petr Hausner)

HC Blansko – HLC Bulldogs Brno 4:5 (1:1, 2:2, 1:2) 
Branky:
– Blansko: 15. Pavel Tesař (Radek Snopek), 30. Martin Sehnal (Milan Dobiášek),
34. Zdeněk Hoffman (Ivo Šenkýř), 43. Martin Sehnal (Milan Dobiášek)
– Bulldogs: 6. Aleš Komínek (Jaroslav Pospíchal), 23. Zbyněk Šebor (Rostislav Marčík),
37. Zbyněk Šebor (bez asistence), 41. Jaroslav Pospíchal (bez asistence),
49. Michal Balabán (bez asistence)

HC Lysice – TJ Spartak Adamov 4:5 (2:1, 0:1, 2:3) 
Branky:
– Lysice: 9. Tomáš Hájek, 11. Tomáš Hájek (Rostislav Nádeníček),
44. Libor Horák (David Tejkal), 59. Libor Horák (Tomáš Hájek)
– Adamov: 18. Milan Juřena (Tomáš Milfait), 39. Tomáš Milfait (Zdeněk Bureš),
51. Pavel Klíma (Miroslav Kilián), 52. Tomáš Milfait (Pavel Klíma),
57. Tomáš Milfait (Pavel Klíma)

TJ Sokol Černá Hora – TJ Rájec Jestřebí 3:11 (1:3, 2:2, 0:6) 
Branky:
– Černá Hora: 4. Jiří Havlíček (Libor Jakubec), 27. Libor Jakubec (Pavel Frýdek),
38. Jiří Havlíček (Zdeněk Jakubec)
– Rájec: 5. Jan Kuběna (Aleš Plhoň), 14. Petr Šváb, 19. Jiří Musil (Aleš Plhoň),
38. Jan Kuběna (Aleš Plhoň), 39. Jan Kuběna (Jaromír Kuběna),
43. Martin Lůdl (Marek Lemon), 52. Jaromír Kuběna (Jan Kuběna),
55. Jiří Musil (Jaromír Kuběna), 58. Petr Šváb (Marek Lemon),
59. Aleš Plhoň (Jaromír Kuběna), 59. Martin Lůdl (Marek Man) 

TJ Sokol Březina – Dynamiters Blansko HK 3:4 sn (1:2, 1:0, 1:1 – 0:1) 
Branky:
– Březina: 19. Jan Konečný (Marek Chudý), 34. Michal Chudý (Zdeněk Zechmeister),
59. Marek Kousalík (Roman Foral)
– Dynamiters: 18. Marek Antal (Michal Keprt), 19. Lukáš Zukal (Michal Keprt),
45. Lukáš Zukal (Marek Antal), rozhodující nájezd Marek Pilát

13. kolo

HLC Bulldogs Brno – TJ Rájec-Jestřebí 5:4 (2:0, 3:3, 0:1)
Branky:
– Bulldogs: 5. Radomír Houdek (Rostislav Marčík), 15. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek), 25. Roman Jirásek (Rostislav Marčík), 32. Jaroslav Pospíchal (Radomír Houdek), 39. Jaroslav Pospíchal (Aleš Komínek)
– Rájec: 29. Martin Lůdl (Petr Šváb), 32. Jaromír Kuběna (Jan Kuběna), 38. Petr Šváb (Aleš Plhoň), 48. Martin Lůdl

TJ Šerkovice – TJ Sokol Černá Hora 14:6 (3:3, 7:3, 4:0)
Branky:
– Šerkovice: 7. Martin Flígl (Jakub Čermák), 12. Jan Pospíšil (Martin Flígl), 19. Jaromír Topalov (Jiří Flígl), 21. Martin Flígl (Erik Flígl), 26. Jaromír Topalov (Martin Flígl), 27. Jan Pospíšil (Vít Císař), 30. Jaromír Topalov (Radek Zeman), 30. Vít Císař (Jan Pospíšil), 34. Jaromír Topalov (Petr Pokorný), 36. Martin Flígl (Erik Flígl), 41. Jaromír Topalov (Martin Flígl), 46. Jiří Flígl (Erik Flígl), 49. Martin Flígl (Jaromír Topalov), 54. Martin Flígl (Erik Flígl)
– Černá Hora: 11. Michal Králík (Pavel Frýdek), 18. Dušan Mlýnek (Jiří Havlíček), 19. Zdeněk Bartoš (Dušan Mlýnek), 29. Jiří Havlíček (Aleš Srnec), 33. Michal Králík (Zdeněk Jakubec), 39. Jiří Havlíček (Zdeněk Bartoš)

Tatran Hrušky – TJ Sokol Březina 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Branky:
2. Petr Borovský (Jakub Laichman), 49. Michal Maršálek (Marek Šmerda),
56. Michal Maršálek

TJ Spartak Adamov – HC Blansko 2:8 (0:3, 0:3, 2:2)
Branky:
– Adamov: 43. Miroslav Kilián (Martin Kunc), 55. Jiří Toufar (Zdeněk Bureš)
– Blansko: 9. Richard Svrbík (Petr Mikulášek), 15. Zdeněk Hoffman (Jaroslav Pazdera), 18. Pavel Tesař (Zdeněk Hoffman), 25. Richard Svrbík (Tomáš Antonín),
35. Tomáš Antonín (Richard Svrbík), 39. Milan Dobiášek (Zdeněk Hoffman),
47. Pavel Kučera (Libor Klíma), 51. Ivo Šenkýř (Richard Svrbík)

Dynamiters Blansko HK – HC Lysice 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Branky:
– Dynamiters: 31. Lukáš Zukal (Marek Pilát), 35. Tomáš Jílek (Marek Pilát),
36. Tomáš Jílek (Jaroslav Hanzlík), 44. Lukáš Zukal (Tomáš Jílek),
50. Milan Berka (Tomáš Láník)
– Lysice: 27. Rostislav Nádeníček (Marek Reichel)

12. kolo

HLC Bulldogs Brno – TJ Sokol Černá Hora,  16:3 (7:0, 4:2, 5:1)
Branky:
– Bulldogs: 2. Michal Balabán (Ondřej Bílovský),
5. Zdeněk Nešpůrek (Jaroslav Pospíchal), 10. Zdeněk Nešpůrek (Jaroslav Pospíchal), 16. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek), 18. Zbyněk Šebor (Martin Kuta),
19. Rostislav Marčík (Roman Jirásek), 19. Aleš Komínek (Zdeněk Nešpůrek),
23. Roman Jirásek (Rostislav Marčík), 23. Josef Buček (Roman Jirásek),
24. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek), 39. Zbyněk Šebor (Roman Jirásek),
46. Michal Balabán (Ondřej Bílovský), 46. Milan Pavelka (Josef Buček),
50. Ondřej Bílovský (Jiří Irein), 52. Zdeněk Nešpůrek (Jaroslav Pospíchal),
59. Roman Jirásek (Rostislav Marčík)
– Černá Hora: 32. Jiří Havlíček, 39. Jiří Havlíček (Antonín Horáček),
51. Jan Němec (Zdeněk Benke)

HC Blansko – Dynamiters Blansko HK, 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
Branky:
– HC Blansko: 14. Tomáš Antonín (Milan Dobiášek), 31. Pavel Ševčík (Patrik Ševčík),
52. Milan Dobiášek (Radek Snopek), 56. Milan Dobiášek (Radek Snopek),
58. Patrik Ševčík (Jaroslav Pazdera)
– Dynamiters: 3. Jiří Vystrčil (Jan Horák), 8. Tarig Hussein (Tomáš Kakáč)

TJ Rájec-Jestřebí – TJ Spartak Adamov 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Branky:
– Rájec: 28. Jaromír Kuběna (Oldřich Klimeš), 49. Aleš Plhoň (Jan Kuběna),
53. Oldřich Klimeš (Jaromír Kuběna), 53. Jan Kuběna
– Adamov: 14. Tomáš Milfait (Jiří Toufar), 38. Radoslav Mihok (Martin Kunc),
45. Miroslav Kilián (Jiří Toufar)

TJ Sokol Březina – TJ Šerkovice 3:6 (0:1, 3:1, 0:4)
Branky:
– Březina: 25. Jan Burian (Michal Chudý), 26. Radek Drahovzal (Jan Burian),
30. Radek Drahovzal (Zdeněk Zechmeister)
– Šerkovice: 14. Martin Flígl (Jakub Čermák), 22. Zdeněk Prudký (Jiří Flígl),
48. Jaromír Topalov (Erik Flígl), 55. Martin Flígl (Erik Flígl),
58. Radek Zeman (Martin Flígl), 59. Jaromír Topalov (Martin Flígl)

HC Lysice – Tatran Hrušky 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Branky:
– Lysice: 10. Marek Reichel (David Tejkal)
– Hrušky: 4. Petr Šmíd (Filip Večeřa), 54. Petr Hausner (Jakub Laichman)

11. kolo

TJ Sokol Březina – TJ Sokol Černá Hora 3:7 (2:1, 0:3, 1:3)
Branky:
– Březina: 4. Petr Kousalík, 7. Miroslav Drahovzal (Radek Drahovzal),
54. Marek Kousalík (Jan Vondruška)
– Černá Hora: 10. Zdeněk Bartoš (Petr Matoušek), 25. Jiří Havlíček (Dušan Mlýnek),
32. Jiří Havlíček (Dušan Mlýnek), 39. Jiří Havlíček, 49. Jiří Havlíček (Dušan Mlýnek),
58. Antonín Horáček (Petr Matoušek), 59. Petr Matoušek (Zdeněk Bartoš)

TJ Spartak Adamov – HLC Bulldogs Brno 2:10 (1:3, 0:2, 1:5)
Branky:
– Adamov: 17. Pavel Klíma (Jiří Toufar), 43. Pavel Klíma (Miroslav Kilián)
– Bulldogs: 13. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek),
14. Aleš Komínek (Milan Pavelka), 19. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek),
21. Radomír Houdek (Jaroslav Pospíchal), 39. David Komínek (Martin Kuta),
41. Aleš Komínek (Jaroslav Pospíchal), 43. Radomír Houdek (Aleš Komínek),
45. Josef Buček (Milan Pavelka), 49. Jiří Irein (Radomír Houdek),
49. Aleš Komínek (Jaroslav Pospíchal)

TJ Šerkovice – HC Lysice 9:2 (3:0, 5:1, 1:1)
Branky:
– Šerkovice: 8. Jaroslav Kratina (Martin Fligl),
10. Jakub Moučka (Martin Fligl), 11. Vít Císař (Zdeněk Prudký),
29. Jaroslav Kratina (Erik Fligl), 37. Martin Fligl (Petr Jíra),
38. Jakub Moučka (Petr Pokorný), 39. Jiří Fligl (Martin Fligl),
39. Jan Pospíšil (Zdeněk Prudký), 42. Vít Císař (Zdeněk Prudký)
– Lysice: 27. Jaroslav Dostál (Pavel Koblasa), 47. Marek Reichl (Adam Zachoval)

Dynamiters Blansko HK – TJ Rájec-Jestřebí 4:5 sn (2:0, 0:1, 2:3 – 0:1)
Branky:
– Dynamiters: 3. Tomáš Jílek (Marek Pilát), 4. Martin Hofírek (Jan Hrazdíra),
52. Tomáš Jílek (Lukáš Zukal), 52. Marek Pilát (Jan Horák)
– Rájec: 39. Robert Frantel (Marek Man), 42. Broněk Odehnal (Jaromír Kuběna),
46. Kamil Hruška, 56. Jan Kuběna (Robert Frantel), rozhodující nájezd Kamil Hruška

Tatran Hrušky – HC Blansko 1:7 (0:0, 0:2, 1:5) 
Branky:
– Hrušky: 54. Michael Uherský (Marek Šmerda)
– Blansko: 29. Viktor Lukáš (Ivo Šenkýř), 39. Radek Snopek (Pavel Tesař),
41. Radek Snopek (Zdeněk Hoffman), 46. Viktor Lukáš (Milan Dobiášek),
47. Zdeněk Hoffman, 52. Milan Dobiášek, 54. Radek Snopek (Zdeněk Hoffman)
HC Blansko: 2x TH – Richard Svrbík (zásah do oblasti hlavy a krku) a Pavel Tesař (bodnutí špičkou hole) – viz zprávy DK

10. kolo

TJ Sokol Černá Hora – TJ Spartak Adamov 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Branky:
– Černá Hora: 54. Petr Matoušek (Zdeněk Bartoš), 59. Petr Matoušek (Dušan Mlýnek)
– Adamov: 10. Martin Kunc (Pavel Klíma), 33. Tomáš Milfait,
49. Michal Dostál (Pavel Klíma)

HC Lysice – TJ Sokol Březina 3:7 (3:2, 0:1, 0:4)
Branky:
– Lysice: 7. David Tejkal (Marek Reichel), 17. David Tejkal (Jaroslav Dostál),
17. Rostislav Nádeníček (Tomáš Peša)
– Březina: 4. Jan Konečný (Roman Ondráček), 11. Roman Ondráček (Jan Konečný),
32. Jan Konečný (Jan Vondruška), 44. Roman Ondráček (Marek Kousalík),
47. Radek Drahovzal (Petr Kousalík), 47. Jan Konečný (Marek Kousalík),
58. Aleš Skládaný (Marek Chudý)

HLC Bulldogs Brno – Dynamiters Blansko HK 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Branky:
– Bulldogs: 3. Rostislav Marčík (Aleš Komínek), 7. Jaroslav Pospíchal (Josef Buček),
59. Aleš Komínek (Rostislav Marčík), 59. Jaroslav Pospíchal (Zdeněk Nešpůrek)
– Dynamiters: 36. Radim Maňoušek (Marek Pilát)

HC Blansko – TJ Šerkovice 10:3 (2:1, 3:0, 5:2)
Branky:
– Blansko: 1. Pavel Tesař (Radek Snopek), 3. Patrik Ševčík (Aleš Pokorný),
23. Pavel Kučera (Patrik Ševčík), 32. Richard Svrbík (Pavel Ševčík),
39. Pavel Tesař (Milan Dobiášek), 41. Richard Svrbík, 50. Radek Snopek (Pavel Tesař), 56. Richard Svrbík, 56. Patrik Ševčík (Libor Klíma), 58. Pavel Ševčík (Richard Svrbík)
– Šerkovice: 17. Martin Flígl (Jaroslav Kratina), 46. Jan Pospíšil (Zdeněk Prudký),
57. Zdeněk Prudký (Jaroslav Kratina)
TJ Šerkovice:
TH Vít Pokorný (nesportovní chování),
 viz Zprávy z komisí -> Zprávy DK

TJ Rájec-Jestřebí – Tatran Hrušky 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Branky:
– Rájec. 35. Jaromír Kuběna (Oldřich Klimeš)
– Hrušky: 27. Aleš Palát (Michal Maršálek), 43. Michal Maršálek (Aleš Palát),
48. Jakub Laichman (Petr Hausner)